امروز

سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۲۵ بعد از ظهر

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد در گفتگو با هرمز ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر باقر النمر توسط رژیم آل سعود گفت : اعدام شیخ نمر در راستای اسلام ستیزی و تامین منافع آمریکا و اسرائیل است.

وی افزود : حکومت عربستان نه  بر پایه سلطنت بلکه نظام قبیله ای است که بر هیچ صراطی مستقیم نیست و فقط تامین کننده منافع استکبار و دشمنان اسلام است.

سرهنگ زارع مهرانی اعدام شیخ نمر را در بیداری اسلامی  عربستان موثر دانست و اظهار داشت : خون روحانی بی گناه و مظلوم شیخ نمر سقوط آل سعود را تزدیک تر کرد و حاکمان عربستان باید بدانند بیداری اسلامی هیچ گاه قائم به شخص نبوده و مردم عربستان جنایات آل سعود را فراموش نخواهند کرد .

وی اقدامات اخیر حکومت نیجریه و آل سعود را در مبارزه با شیعیان  در یک راستا عنوان کرد و گفت : نفوذ معنوی انقلاب اسلامی و درسی که امام خمینی (ره) به ملتهای مسلمان داده با این کشتارها از بین نمی رود و همانطور که امام راحل (ره) فرموده اند انقلاب ما به جهان صادر شده است و ملتهای مسلمان به خوبی این پیام را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد : آل سعود مردم عربستان را در کمترین امکانات و آگاهی علمی قرار داده اند و از طریق اشرافیت و تطمیع  روسای قبایل ، مردم عربستان را از حقوق خود محروم کرده و هنوز زندگی بدوی در عربستان ادامه دارد.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به برنامه غرب برای تضعیف حکومتهای جهان اسلام بیان داشت : حاکمان عربستان در پازلی قرار گرفته اند که توسط استکبار در حال تکمیل شدن است و با اندیشه شیعه هراسی که به آنها تلقین شده است قدرت نظامی خود را فشل کرده اند.

وی کسری ۹۶ میلیاردی بودجه عربستان را  ناشی از سیاستهای اشتباه آل سعود برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی عنوان کرد و خاطر نشان کرد : افتادن عربستان در مبارزه نظامی و اقتصادی با کشورهای اسلامی  عواقب ناگواری را برای این رژیم به دنبال خواهد داشت و به زودی این رژیم منحوس سزای خون های ریخته شده مسلمانان مظلوم را خواهد دید.

زارع مهرانی در پایان از دولت خواست بر اساس اصول قانون اساسی در حمایت از ملتهای مظلوم موضع قاطعانه ای در محکومیت شهادت مسلمانان نیجریه و شیخ نمر اخذ نماید و در سیاستهای خارجی در برابر مستکبرین نرمش نشان ندهند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی