استکبار جهانی به دنبال تضعیف مکتب امام راحل است/سند ۲۰۳۰ با آرمان های امام همخوانی ندارد

امام جمعه حاجی آباد گفت : استکبار جهانی از طریق نفوذ به ابعاد جامعه بدنبال تضعیف مکتب امام راحل ( ره ) لذا مسئولین باید هوشیار باشند و فریب استکبار جهانی را نخورند. به گزارش هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد ، حجت الاسلام مختاری در مراسم ارتحال امام راحل (ره) که با حضور جمع کثیری […]

امام جمعه حاجی آباد گفت : استکبار جهانی از طریق نفوذ به ابعاد جامعه بدنبال تضعیف مکتب امام راحل ( ره ) لذا مسئولین باید هوشیار باشند و فریب استکبار جهانی را نخورند.

به گزارش هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد ، حجت الاسلام مختاری در مراسم ارتحال امام راحل (ره) که با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان برگزارشد، اظهار کرد : امام راحل توانست دنیا را منقلب کند و تمام شخصیت های زمانه را در مقابله خود مجبور کند تا برابر وی سر تسلیم فرود آورند همچنین امام راحل توانست به ایران، شیعیان و امت اسلام آبرو ببخشد و اسلام را در جهان سربلند کند.
مختاری با بیان اینکه امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی توانست ایران را در جهان مستقل کند ، ادامه داد: درباره شخصیت امام راحل صحبت‌های بسیاری است، مکتب امام خمینی (ره) را باید به مکتب حرم نامگذاری کرد ؛ مکتبی که امام راحل برای انقلاب اسلامی به ارمغان آورد شامل قیام حضرت مهدی (عج)، الگو گیری از نهضت و قیام امام حسین، تشکیل حکومت اسلامی برپایه اسلام و قرآن آن هم با رهبری ولایت فقیه است.
امام جمعه حاجی آباد تصریح کرد:گفتمان امام گفتمان اسلام ناب محمدی بود ایشان یک لحظه از دستورات دین کوتاه نیامدند و همیشه استکبار جهانی در مقابل چشمان ایشان کوچک بود و می گفتند نه آمریکا ،شوری، انگلیس هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
مختاری افزود:مهم ترین هدف نهضت امام حسین ایستادگی در مقابل ظالم حتی اگر جان خود را از دست بدهید بود و امام راحل این نهضت را سرلوحه پیدایش انقلاب اسلامی قرار داد.
وی با تاکید بر اینکه شاید عده ای براساس قیام حضرت مهدی (عج)، الگو گیری از نهضت و قیام امام حسین به دنبال قیام باشند اما امام خمینی (ره) به دنبال تشکیل حکومت بود، اضافه کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی به مدت ۱۵ سال در حوزه علمیه بین علما درس ولایت فقیه داد تا زمینه سازی لازم برای تشکیل حکومت ایجاد شود.
مختاری با اشاره به اینکه دشمن می خواهند بر شخصیت های سیاسی، علمی و فرهنگی نفوذ ایجاد کنند،افزود : مسئله مهمی که امروز انقلاب اسلامی را با خطر مواجه می کند نفوذ استکبار جهانی است ، آنها از کسی بی دلیل حمایت نمی کنند لذا باید مسئولان ایران با هوش باشند و فریب استکبار جهانی را نخورند.
امام جمعه حاجی آباد با بیان اینکه انگشت اشاره استکبار جهانی به سمت مسئولان است ،خاطرنشان کرد:  استکبار جهانی با نفوذ به دنبال تضعیف مکتب امام راحل است و سند ۲۰۳۰ همخوانی با آرمان امام راحل ندارد مگر می شود دم از امام زد ولی مسیر امام را اشتباه رفت جامعه هوشیار باشد که استکبار جهانی درصدد آن است که مسئولان جوانان و نوجوانان ما  از راه آرمان های امام فاصله گیرد.