استقامت ملت فلسطین چهره واقعی مدعیان «حقوق بشر» را هویدا ساخته است

مدرس حوزه علمیه اهل سنت قشم گفت: استقامت مردم فلسطین باعث شده تا چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر نمایان، و هم‌پیمانی آنان با رژیم کودک‌کش سرائیل برای جهانیان اثبات شود. شیخ ابراهیم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: روزی که با ابتکار امام راحل(ره)، «قدس» نام گرفت توانسته است آرمان […]

مدرس حوزه علمیه اهل سنت قشم گفت: استقامت مردم فلسطین باعث شده تا چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر نمایان، و هم‌پیمانی آنان با رژیم کودک‌کش سرائیل برای جهانیان اثبات شود.

شیخ ابراهیم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: روزی که با ابتکار امام راحل(ره)، «قدس» نام گرفت توانسته است آرمان آزادسازی اولین قبله مسلمانان را احیا کند و بار دیگر روح جهاد در مقابل دشمنان دین و مستکبرین را در کالبد جهان اسلام بدمد.

وی افزود: استقامت مردم فلسطین باعث شده تا چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر نمایان شود و با سکوت در مقابل جنایات رژیم خون‌خوار صهیونیست، هم‌پیمانی خود را با این رژیم در حال افول برای جهانیان به اثبات برسانند.

این مدرس مدرس حوزه علمیه اهل سنت و دانشگاه مذاهب اسلامی تصریح کرد: در این بین آمریکای جنایتکار با ابداع معامله ننگین قرن سعی در فروش سرزمین اسلامی فلسطین به صهیونیست‌ها، به رسمیت شناختن دولت قوم یهود در کل فلسطین، ایجاد روابط رسمی بین کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی و حذف کامل دولت فلسطینی است.

ابراهیمی ادامه داد: متاسفانه برخی از کشورهای اسلامی همچنان مسیر اشتباهی را در قبال مسئله فلسطین در پیش گرفته‌اند و یا از روی یاس و ناامیدی و حتی ترس از قدرت پوشالی اسراییل و آمریکا با این ۲ رژیم همراه شده‌اند.

وی اضافه کرد: متاسفانه شاهد آن هستیم که خاک کشورهای اسلامی به جولانگاه نیروهای آمریکایی تبدیل شده است؛ آیا این دولت مردان، سیاست‌های آمریکا در مورد فلسطینیان و آینده فلسطین را مشاهده نمی‌کنند؟

این عالم اهل سنت و امام جمعه کُنار سیاه قشم بیان کرد: اراده خداوند متعال بر این قرار گرفته که مستضعفان را پیشوایان و وارثان او بر این کره خاکی باشند و این وعده الهی تنها با صبر، استقامت و جهاد در راه خداوند محقق می‌شود.

ابراهیمی ابراز داشت: دشمنان اسلام در مقابل خیزش امت واحده و آگاهی و بصیرت آن‌ها احساس ناتوانی و ضعف می‌کنند از این رو با دسیسه‌چینی سعی در ایجاد تفرقه و برادر کشی در بین مسلمانان دارد.

وی عنوان کرد: دشمنان اسلام با راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای به زبان‌های مختلف تلاش می‌کنند اختلاف، بغض و کینه را در قلوب مسلمانان القا کنند و از سوی دیگر چهره‌ای خشن را از مسلمانان به نمایش بگذارند.

این عالم اهل سنت تصریح کرد: ملت‌های مسلمان باید با بصیرت و پیروی از آیات الهی و سیره پیامبر اسلام(ص) که جلوه‌ای از رحمت الهی بر مردم جهان بود، توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: از خداوند متعال می‌خواهم تا قلوب مسلمانان را به یکدیگر نزدیک کند و به زودی شاهد آزادی قدس شریف از دست ناپاک رژیم کودک‌کش صهیونست باشیم.