استاندار هرمزگان: شرایط تردد گردشگران از طریق بنادر پل و لافت باید بهتر شود

استاندار هرمزگان گفت: شرایط برای تردد بهتر و مناسبت‌تر گردشگران در شهرستان بندرخمیر و از جمله بندرپل و بندر لافت باید فراهم شود. به گزارش هرمز به نقل از استانداری هرمزگان، فریدون همتی در سخنانی در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان بندرخمیر که پس از اقامه نماز جمعه این شهرستان انجام شد، با ابراز خرسندی از حضور […]

استاندار هرمزگان گفت: شرایط برای تردد بهتر و مناسبت‌تر گردشگران در شهرستان بندرخمیر و از جمله بندرپل و بندر لافت باید فراهم شود.

به گزارش هرمز به نقل از استانداری هرمزگان، فریدون همتی در سخنانی در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان بندرخمیر که پس از اقامه نماز جمعه این شهرستان انجام شد، با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم بندرخمیر، عنوان کرد: امروز بازدیدی از تردد مردم از طریق بندرپل در شهرستان بندرخمیر به بندرلافت در جزیره قشم داشتیم که طی روزهای اخیر مسافران بسیاری از این مسیر رفت و آمد داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به بازدیدی که صورت گرفت، تصمیماتی جهت هماهنگی بیشتر برای تردد مردم در این مسیر اتخاذ شد تا مردم برای رفت و آمد از بنادر پل و لافت و انتقال خودروهای خود از این مسیر دچار معطلی نشوند.

استاندار هرمزگان افزود: در سایه توسعه گردشگری وضعیت این منطقه رونق بسیار بیشتری خواهد یافت و تلاش خواهیم کرد تا شرایط برای تردد بهتر و مناسبت‌تر گردشگران در شهرستان بندرخمیر و از جمله بندرپل و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهرستان فراهم شود.

همتی در بخش دیگری از سخنان خود اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و بیان داشت: مردم سراسر ایران اسلامی و از جمله استان هرمزگان امروز از این اقدام ناشایست رئیس جمهور آمریکا اعلام انزجار کردند و ما نیز در کنار مردم بندرخمیر این اقدام را محکوم می کنیم.

استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان بندرخمیر، از روند خدمات رسانی به مسافران و تسهیل رفت و آمد گردشگران در اسکله بندرلافت جزیره قشم و بندرپل در شهرستان بندرخمیر بازدید کرد.

دکتر همتی همچنین ضمن حضور در نماز جمعه، بازدیدی نیز از حاشیه شهر بندرخمیر و راه‌های این منطقه داشت.