استاد حوزه و دانشگاه :محبت به اهل بیت علیهم السلام از ویژگی های بارز شیعیان است.

 استاد حوزه و دانشگاه در اولین شب دهه محرم در حسینیه مسجد صاحب الزمان(عج) قشم گفت: محبت به اهل بیت علیهم السلام و اولیاء الله یکی از ویژگی های بارز شیعیان است. حجه الاسلام والمسلمین سید منصور آل علی در مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع)افزود : مهری که خداوند متعال از این بزرگان در دل ما […]

 استاد حوزه و دانشگاه در اولین شب دهه محرم در حسینیه مسجد صاحب الزمان(عج) قشم گفت: محبت به اهل بیت علیهم السلام و اولیاء الله یکی از ویژگی های بارز شیعیان است.

حجه الاسلام والمسلمین سید منصور آل علی در مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع)افزود : مهری که خداوند متعال از این بزرگان در دل ما جای داده است بی حکمت نبوده و در آخِر، موجبات سعادت فرد را فراهم خواهد نمود.

وی افزود : انسان برای رسیدن به سعادت و خوشبختی تلاش می کنند و تنها راه رسیدن به این خوشبختی از ناحیه خداوند مشخص می شود

آل علی بیان داشت : ولایت و امامت راهیست که خداوند معرفی می کند و رسیدن به آن از طریق قرآان و اهل بیت امکان پذیر است.

استاد حوزه علمیه قشم افزود : گریه کردن برای امام حسین (ع) دارای جایگاه و منزلتی بزرگ است و این گریه دارای عزت است.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت : گریه کردن درجات مختلفی داری گریه عجز و ناتوانی ، گریه ریا و دروغ ، گریه شوق و گریه عزت .

آل علی افزود : گریه بر امام حسین (ع) از روی عزت است و برای رسیدن و در خط اسلام و قرآن است.

وی بیان داشت : امام حسین (ع) با وجود آگاهی و اطلاع از آینده برای احیای دین جدش قیام کرد و ثمره آن امروز در جامعه جهانی خود را نشان می دهد

بر اساس این گزارش شب گذشته تمام مساجد و حسینیه ها در شهرستان قشم به عزا و سوگواری سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) پرداختند و دستجات عزاداری و زنجیر زنی در شهر قشم به راه افتادند.