از جانباز فرهنگی حسین علی بیاتی تجلیل بعمل آمد

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر از جانباز ۵۰ درصد دفاع مقدس حسین علی بیاتی با حضور دانش آموزان و معلمان مدرسه و فرمانده سپاه  ، بخشدار  و مسئول بنیاد شهید شهرستان قشم تجلیل بعمل آمد . فرمانده سپاه قشم در این آئین ضمن یادآوری ایثارگری های شهدا و جانبازان برای به ثمر رسیدن انقلاب […]

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر از جانباز ۵۰ درصد دفاع مقدس حسین علی بیاتی با حضور دانش آموزان و معلمان مدرسه و فرمانده سپاه  ، بخشدار  و مسئول بنیاد شهید شهرستان قشم تجلیل بعمل آمد .

فرمانده سپاه قشم در این آئین ضمن یادآوری ایثارگری های شهدا و جانبازان برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و حفاظت از آن در مقابل دشمنان گفت‌:اگر امروز شما دانش آموزان می توانید به راحتی درس بخوانید  به خاطر تلاش های کسانی است که با فدا کردن جان خود و از دست دادن اعضای بدنشان نگذاشتند کشور عزیزمان زیر سلطه کشورهایی برود که به دنبال منافع خودشان هستند و نمی خواهند فرزندان این سرزمین پیشرفت کنند.

وی افزود : همه ما باید قدر کسانی که برای حفاظت ما از جانشان گذشتند را بدانیم و به آنها افتخار کنیم  و بزرگترین کاری که شما دانش آموزان برای قدردانی از این عزیزان می توانید انجام دهید خوب درس خواندن است.

جانباز فرهنگی حسین علی بیاتی هم در این مراسم گفت : ما بر اساس وظیفه ای که داشتیم برای دفاع از اسلام به جبهه رفتیم و امروز هم در جبهه علم آموزی و فرهنگ در خدمت دانش آموزان این خطه مرزی هستم و تا جایی که توان داشته باشم از این انقلاب و نظام اسلامی حمایت و حفاظت می کنم.

حسین علی بیاتی از جانبازان ۵۰ درصد دفاع مقدس است که بینایی خود را برای حفظ انقلاب از دست داده است و  با مدرک کاردانی هم اکنون به عنوان مربی پرورشی دبستان شهید جهان آرا مشغول به خدمت می باشد.