امروز

یکشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۱:۲۹ بعد از ظهر

معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت : بعضی از خانم ها آنقدر بی تفاوت به مسایل در خانه می مانند که دچار خانه نشینی می شوند اما در طرفی بعضی از خانم ها انقدر غرق در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی میشوند که دچار خانه گریزی میشوند .
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی دهقان ، معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد هرمزگان در تجمع صیانت از حریم خانواده که در تالاروحدت قشم برگزار شد ، اظهار کرد : دشمن در جنگ ۸ ساله ی نظامی نا امید شد ومیداند جنگ نظامی گزینه ای نیست که برای آنها جواب دهد اما بعد از ۸ سال جنگ سخت روی به جنگ نرم آورده است .
وی افزود : جنگ اول جنگ سخت بود اما جنگی که امروز علیه کشور ما قوت گرفته جنگ نرم علیه فرهنگی اصیل اسلامی با ابزار ماهواره و فضای مجازی است .
معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بیان کرد : ۲۳ سال قبل ۳ شبکه فارسی زبان ماهواره وجود داشت اما دشمن در چند ساله برای تقویت و رشد این شبکه ها برنامه ریزی ریزی داشته است و تعداد شبکه های فارسی زبان ماهواره را به ۱۷۷ شبکه علیه کشور ایران راه اندازی کرده اند .
وی افزود : ایران ، تاجیکستان و افغانستان سه کشور فارسی زبان هستند که دشمن برنامه ها برای از بین بردن فرهنگ آنها دارد .
حجت الاسلام دهقان به دیدار یکی از بانیان شبکه ها ماهواره ایی با اوباما پرداخت و گفت : یکی از تولید کنندهای شبکه فارسی زبان در دیدار با اوباما رییس جمهورسابق آمریکااهداف این شبکه ها را اول مرگ شبکه های تلویزیونی ایران و دوم در ۵ سال مفهوم حیا را از ایرانی ها می گیرد .

وی با بیان اینکه دشمن امروزه با ترویج بی حیایی به دنبال گرفتن اصالت از خانواده هاست ،تصریح کرد: امروز ۱۳ میلیون نفر جوان مجرد داریم و نزدیک به ۱۰ میلیون زن مطلقه داریم و همچنین هر سه ازدواج یه طلاق در حال ثبت است که متاسفانه اینها همه نشانه هایی از تاثیرات مخرب ماهواره است .
حجت الاسلام دهقان با اشاره به اینکه زن ستون خانواده است و اگر ستون فقرات خانه بلرزد خانواده از هم می پاشد تاکبد کرد : امروز در برخی شرکت ها برای جذب نیرو شرایطی را میگذارند که از زن برای تبلیغ استفاده می کنند که متاسفانه روش غربی ها است .
وی اظهار کرد : شبکه های ماهوره ای و فضای مجازی زن را از خانواده و کانون گرم زندگی گرفته است و زن گریزی از خانه در جامعه شکل داده است .

معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در پایان تصریح کرد : ۹۰ درصد از طلاق ها در جامعه توافقی است که در دوران عقد و یکسال اول زندگی شکل می گیرد ، خانم هایی که شغل و استقلال دارند در این آمار نقش بسزایی دارند .

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=23267
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی