ارتش سوریه مواضع تروریستها در شرق حلب را در هم کوبید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ارتش سوریه مواضع تروریستها را در شرق حلب در هم کوبید. وزارت دفاع روسیه بیان کرد: ارتش سوریه به عملیات نظامی برای بازپس گیری مناطقی که تحت کنترل گروههای مسلح است ادامه خواهد داد. مرکز حمیمیم بیش از ۹۵۰۰ نفر را از […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ارتش سوریه مواضع تروریستها را در شرق حلب در هم کوبید.

وزارت دفاع روسیه بیان کرد: ارتش سوریه به عملیات نظامی برای بازپس گیری مناطقی که تحت کنترل گروههای مسلح است ادامه خواهد داد. مرکز حمیمیم بیش از ۹۵۰۰ نفر را از منطقه سیطره گروهها خارج کرده است.

رسانه ها از بازگشت آخرین کاروان حامل افراد مسلح به داخل شرق حلب پس از توقف روند خروج افراد مسلح خبر دادند و اعلام کردند: خاکریز در نزدیکی الراموسه ایجاد شده و راهها بسته شده است.

این در حالی است که خبرگزاری تاس به نقل از وزارت دفاع روسیه از تسلط کامل ارتش سوریه بر شرق حلب خبر داده است.

این در حالی است رسانه ها قبلا از دستورات لازم به توپخانه و یگان موشکی ارتش سوریه برای شروع عملیات نظامی در مناطق باقیمانده تحت کنترل گروههای مسلح خبر داده بودند.

از سوی دیگر مرکز حمیمیم گزارش داد: همه زنان و کودکان از مناطق تحت سیطره گروههای مسلح خارج شده اند. بیش از ۹ هزار و پانصد نفر از شرق حلب خارج شده اند.

شایان ذکر است که روند خروج گروههای مسلح از شرق حلب به علت تیراندازی و حملات گروههای مسلح و تلاش آنها برای خارج کردن سلاح های سنگین و گروگان ها متوقف شد.