ارتباط با جهان تنها مذاکره با آمریکا و اروپا نیست

ایرنا- قشم- امام جمعه قشم گفت: سند همکاری ایران و چین نشان داد ارتباط با جهان تنها مذاکره با آمریکا و اروپا نیست و شرق آسیا، چین، هند، روسیه و دیگر کشورها نیز از قابلیت‌های مهمی برخوردارند. حجت‌الاسلام میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم  افزود: عصبانیت رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره سند […]

ایرنا- قشم- امام جمعه قشم گفت: سند همکاری ایران و چین نشان داد ارتباط با جهان تنها مذاکره با آمریکا و اروپا نیست و شرق آسیا، چین، هند، روسیه و دیگر کشورها نیز از قابلیت‌های مهمی برخوردارند.

حجت‌الاسلام میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم  افزود: عصبانیت رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره سند همکاری ایران و چین  خود نشان از درستی این حرکت و تاثیر آن در جهان دارد.

وی ادامه داد: غرب و به ویژه آمریکا امپراطوری رسانه‌ای خود را علیه همکاری ایران و چین به کار بسته‌اند و از این رو باید سند همکاری امضا شده باید تا آن جا که ممکن است شفاف سازی شود،

امام جمعه قشم تصریح کرد: این یک سند راهبردی است که نحوه همکاری دو کشور در مدت ۲۵ سال آینده را مشخص می‌کند.

وی افزود: پیش از ایران نیز اتحادیه اروپا، عربستان صعودی و دیگر کشورها با چین سند همکاری امضا کرده‌اند و این امر نشانه سیاست های دوگانه غرب در عمل و گفتار است.

«رقیب هراسی» راهبرد دشمن برای انتخابات ۱۴۰۰ است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: مردم در انتخابات ۱۴۰۰ بویژه در عرصه ریاست جمهوری، برای دستیابی به ایرانی قوی باید رئیس جمهوری پرنشاط، قوی، مومن، متعهد، مردمی و کارآمد را با حضور مقتدرانه خود در پای صندوق‌های رای انتخاب کنند.

تارم افزود: دشمنان خارجی و افراد داخلی همسو با آنان با استفاده از ترفند رقیب هراسی در انتخابات آتی قصد دارند تا جامعه را از برخی کاندیداهای احتمالی بترسانند.

وی ادامه داد:  دشمن با این ترفند، نظامیان و به ویژه سپاهیان را موردهدف قرار داده و این در حالی است که در نظامیان نیز مطابق قانون صلاحیت حضور در انتخابات را دارند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به اهمیت رصد و مدیریت فضای مجازی خاطرنشان کرد: مدیریت هوشمندانه فضای مجازی به معنای فیلتر کردن نیست بلکه مدیریتی کارآمد و صحیح در جنگ روانی مورد نظر است.