اختلال در تلگرام ربطی به فیلترینگ ندارد

براساس بررسی‌های انجام شده اختلال پیش آمده در پیام رسان تلگرام ربطی به مدیریت داخلی این پیام رسان ندارد. به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی فارس، از بامداد امروز فعالیت پیام رسان تلگرام مختل شده و امکان استفاده از این پیام رسان برای کاربران ممکن نیست. این در حالی است که پاول دوروف مالک تلگرام […]

براساس بررسی‌های انجام شده اختلال پیش آمده در پیام رسان تلگرام ربطی به مدیریت داخلی این پیام رسان ندارد.

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی فارس، از بامداد امروز فعالیت پیام رسان تلگرام مختل شده و امکان استفاده از این پیام رسان برای کاربران ممکن نیست.

این در حالی است که پاول دوروف مالک تلگرام ۶ ساعت پیش از وقوع یک اختلال در منطقه اروپا و برای کاربران این شبکه اطلاع داده بود.

وی اعلام کرده بود که کاربران اروپایی برای ارتباط با این پیام رسان با مشکلاتی روبرو شده‌اند.

بعد از اعلام دوروف در برخی شبکه ها اعلام شد که تلگرام در ایران فیلتر شده است که در بررسی‌های انجام شده و همچنین مصاحبه با یکی از مسئولان قضایی این موضوع تکذیب شد.

این مقام قضایی عنوان کرد هر چند قرار است با توجه به آسیب های این پیام رسان خارجی تلگرام مدیریت شود اما اختلالی که امروز رخ داده داخلی نیست.

این در حالی است که این مقام قضایی از شهروندان خواست با توجه به مشکلات پیش آمده در این شبکه پیام رسان بهتر است هموطنان از پیام رسان‌های داخلی استفاده کنند.