ابوظبی از اهداف اصلی موشک‌های یمن است/حمله به عربستان شدت می‌گیرد

سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن هشدار به ابوظبی و ریاض تهدید کرد که عمق عربستان سعودی و همچنین ابوظبی از اهداف موشک های نیروهای یمنی است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که ابوظبی پایتخت امارات از اهداف نظامی اصلی و مستقیم یگان موشکی نیروهای یمنی است […]

سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن هشدار به ابوظبی و ریاض تهدید کرد که عمق عربستان سعودی و همچنین ابوظبی از اهداف موشک های نیروهای یمنی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که ابوظبی پایتخت امارات از اهداف نظامی اصلی و مستقیم یگان موشکی نیروهای یمنی است و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به عملیات نظامی خود در مرزهای عربستان و عمق این کشور شدت خواهند بخشید.

«محمد عبدالسلام» در گفتگو با شبکه الجزیره گفت: به عملیات خود در مرزها و هدف قرار دادن عمق عربستان شدت خواهیم بخشید.

وی همچنین افزود که ابوظبی از اهداف نظامی و مستقیم موشک های بالستیک ارتش و کمیته های مردمی یمن است.

سخنگوی انصارالله همچنین از گروههای یمنی در داخل و خارج خواست تا برای خروج از بحران در پی راه حلی به دور از دیکته خارجی یعنی به دور از دستورات سعودی – اماراتی باشند.

وی در ادامه به طرح های پیشنهادی «اسماعیل ولد الشیخ» نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در امور یمن اشاره کرده و اظهار داشت که ولد الشیخ هیچ طرح و اندیشه ای را پیرامون حل و فصل سیاسی بحران به انصار الله ارائه نکرده است.