امروز

چهارشنبه, ۲ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۵:۲۰ قبل از ظهر

دختر کاراته کا از جزیره قشم توانست در مسابقات انتخابی تیم ملی مقام نایب قهرمانی در وزن منفی ۴۸  را از آن خود کند.

آیلار طهماسبی در مسابقات انتخابی تیم ملی در وزن ۴۸- کیلو گرم جوانان تیم ملی به مربی گری سرکار خانم بزرگ پور از هیئت کاراته شهرستان قشم ، توانست نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کند .

رقابت های کاراته قهرمانی کشور در رده های پایه دختران به مدت ۳ روز با حضور هزار و ۸۳۸رزمی کار به میزبانی ورزشگاه امام علی (ع) اصفهان آغاز شده بود که در این دوره از پیکارها دختران رزمی کار در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و امید شرکت داشته که رده سنی جوانان با حضور ۷۲۶ کاراته کا، بیشترین شرکت کننده را در دو بخش کاتا و کومیته دارد.
در مسابقات کاتا و کومیته انفرادی رده امید در مجموع ۴۱۸کاراته کا شرکت دارند که بیشترین آن در کاتای انفرادی با حضور ۱۰۱ کاتارو دیده می شود و در کومیته انفرادی هم وزن منهای ۵۰کیلوگرم با حضور ۹۹۰ کاراته کا شرکت کنندگانی بیش از سایر اوزان دارد.
در کاتا و کومیته انفرادی نوجوانان که طبق برنامه قرار است  در روز پنجشنبه ۵بهمن ماه برگزار شد هم ۶۹۴ رزمی کار حضور داشتند .
مبازرات کاتا انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی جوانان هم روز جمعه ۶ بهمن ماه انجام شدو  در این رده سنی ۳۸ تیم در کاتای تیمی(۱۱۴نفر) و ۱۳۰ نفر در کاتای انفرادی شرکت دارند.

مجید کیا رئیس هیئت کاراته شهرستان طی پیامی موفقیت آیلار طهماسبی کاراته کا جزیره قشم در مسابقات انتخابی تیم ملی تبریک گفت .

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=25358
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی