آمریکا در این سالها ثابت کرده که دست دادن با آنها بی فایده است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت : نباید به ما القا بشود که شیطان بزرگ مختص اوایل انقلاب بوده است چراکه دشمنی امریکا با ملت ایران نسبت با سالهای گذشته بیشتر و بیشتر شده است . سردار رضا ترابی درآیین افتتاح نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم که به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح شد […]

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت : نباید به ما القا بشود که شیطان بزرگ مختص اوایل انقلاب بوده است چراکه دشمنی امریکا با ملت ایران نسبت با سالهای گذشته بیشتر و بیشتر شده است .
سردار رضا ترابی درآیین افتتاح نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم که به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح شد افزود : کینه و دشمنی آمریکای جنایتکار درسال جاری قابل مقایسه با لحظه ای که فرمان حمله طبس را دادند نیست و این دشمنی ها نباید فراموش شود .
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تاکید براینکه یاد و خاطره های حماسه ملت مظلوم ایران درمقابل قدرتهای جهانی باید حفظ شود ، اظهارداشت : استکبارستیزی ملت ایران در سال جاری و سالهای آینده نسبت به دشمن مکار باید چندین برابراز گذشته ها شود و فکر نکنیم آنها برای ضربه زدن به ارزشهای انقلاب بیکار نشسته اند .
سردارترابی با بیان اینکه گفتگو ، مذاکره و لبخند کینه و دشمنی آمریکا نسبت به انقلاب اسلامی ایران کمترنمی کند ، اظهارداشت : استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در این سالها ثابت کرده اند که دست دان با آنها بی فایده است .
وی تصریح کرد : آنقدر این ۸ سال مقدس هست که نوجوانانی همچون حسن ذاکری ، خلیل عجم و بازماندگان از جزیره قشم که شاید مرکز استان و برخی شهرهای کشورشان را هم ندیده باشند برای اجرای فرامین امامشان از این جزیره عازم جبهه های حق علیه باطل شوند و آنجا دین خود را امام ، مردم و کشورشان ادا کنند .
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه مردم کشور ایران برای مقابل با این تهاجم از همه چیز خود گذشتند ، اظهارداشت : دفاع مقدس آنقدر برای مردم ایران به یادماندنی است که بعد ۳۶ سال در جزیره قشم با چنین برنامه ای دورهم جمع می شویم و از آن به عنوان یک تاریخ فراموش نشدنی یاد می کنیم .
سردار ترابی بیان کرد : جوانان عزیز باید فراموش نکنید این دفاع درآن مقطع پایان یافت اما دفاع همچنان باقیست و رزمندگان غیور ایران در خارج از کشور در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کنند .
وی با بیان اینکه دفاع و ایستادگی ملت ایران در برابرمستکبران همچنان پابرجا است ، تاکید کرد : اگرما یقه دشمن را در دیگر کشورهای نگیریم شاید مجبور شویم در کرمانشاه و همدان در مقابل آنها ایستادگی کنیم .
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار داشت : رژیم بعث عراق و صدام حسین بازیچه دست استکبارجهانی بودند که در راس آمریکای جنایتکارقرار داشت .
سردارترابی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی ، نظامی ، اجتماعی و فرهنگی ایران زیر سر آمریکای جنایتکار است ، گفت : دشمن با برنامه ریزی خواهان ضربه زدن هرچه بیشتربه جمهوری اسلامی ایران است پس باید حواسمان ها جمع باشد که شیطان بزرگ همچنان شیطان است .