آمریکا از همه گروه های خرابکار در سوریه حمایت می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای که امروز صادر شد، گفت که دولت اوباما آماده حمایت از هرگونه نیروهای خرابکار از قبیل النصره و فتح الشام  در سوریه است. وزارت خارجه روسیه همچنین با اشاره به تحریم های ضد روسی آمریکا، دلیل وضع چنین تحریم هایی را […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای که امروز صادر شد، گفت که دولت اوباما آماده حمایت از هرگونه نیروهای خرابکار از قبیل النصره و فتح الشام  در سوریه است.

وزارت خارجه روسیه همچنین با اشاره به تحریم های ضد روسی آمریکا، دلیل وضع چنین تحریم هایی را کمک روسیه به سوریه در جنگ این کشور دانست.

در بیانیه مذکور آمده است: پیش تر هشدار داده شده که در زمان دولت فعلی (آمریکا) واشنگتن در راستای حفظ قدرت خود در سوریه، آماده کمک به هر گروه خرابکار است. آمریکا از جبهه النصره که یکی از زیرشاخه های القاعده به عنوان گروهی که انجام فجیع ترین حمله تروریستی در تاریخ آمریکا را بر عهده داشته، دفاع و حمایت می کند.

وزارت خارجه روسیه در همین راستا می افزاید: به نظر می رسد کاخ سفید فراموش کرده که طبق قوانین آمریکا، کمک به تروریست ها جرم محسوب می شود.