امروز

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۱۰ قبل از ظهر

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت  سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اهمیت جلوگیری از دو دستگی در کشور گفت : واکنش همه خوبی ها در زمان حاضر محوریت رهبری است و اگر چنین نباشد کشور ایران به  سرنوشت  مشکلات  مصر دچار خواهد شد.
وی اظهار کرد: در  جامعه ما مبارزه با استکبار همیشگی  است و با حفظ اتحاد و  اطاعت از رهبری  مشکلی پیش نخواهد آمد و این محوریت باید ادامه داشته باشد.
افراز در ادامه با اشاره به اقدامات گروهی  بعضی افراد در زمینه توافق هسته ای گفت : فعالیت  ها باید با محوریت رهبری انجام  شود  و اگر هر کس بخواهد نظر شخصی خود را اعمال کند موفق نخواهیم بود .

وی با انتقاد از محدودیت های احتمالی دفاعی ایران گفت :موضوع  امنیت  کشور قابل  مذاکره  نیست  و در زمینه موشکی کوتاه نخواهیم آمد و ما با اقتدار ایرانی اسلامی برای دفاع از کشور خود تلاش می کنیم.

آمریکا از رشد موشکی  ایران واهمه دارد / به  هیچ قیمتی از  مبارزه  با استکبار کوتاه نخواهیم آمد

علی ماهیگیر امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک با توجه به بیانات رهبری مبنی بر جلوگیری از دودستگی درکشور  گفت : مسئولیت ما در مرحله اول شناخت جامعه و  تقویت درونی  خود مان  است  که با  به  اشتراک  گذاشتن استعدادها  و بهره  گیری  از  نیروی  جوان  زمینه سوء استفاده دشمنان را مسدود کنیم.
وی در ادامه افزود : با  دشمن شناسی  در مرحله  دوم  باید برنامه  های  دشمن  برای  ایجاد دو دستگی  در  کشور  را  از  بین  برد.
ماهیگیر در ادامه تصریح کرد : اقدام مردم در زمینه توافق هسته ای باید به عنایت مطالبی که مطرح می شود و روشنگرایی که رهبر می فرمایداعمال کنیم و توافقی که انجام شده است و اگر خطوط قرمز را رعایت شده است این توافق را به دیده احترام بگذاریم و اگر چنین نبود با کمک کارشناسان دولت باید از حق ملت خود دفاع کرد.
وی در  واکنش  به  تهدیدهای  پوچالی غرب  گفت : ما به لطف و عنایت الهی و سوابقی که داریم از هیچ گونه تهدیدی نمی هراسیم و کشور ما در آن زمان که با عراق در حال جنگ بوده ایم با نیروهای خود ، مقتدرانه در  مقابل  استکبار  جنگیده و  هم اکنون نیروهای  سپاه و ارتش و نیروهای معنوی مردم و ایمان در مقابل هر تهدیدی می ایستیم.
ماهیگیرافزود : آمریکا و غرب از توان موشکی ما واهمه دارند و ما بدون نیاز پوشالی جهان دارای استقلال هستیم.

فعالیت صلح آمیز  هسته  ای با  اتحاد  ملت  ادامه  دار  است
محمد صدیق  بهجت  امام جمعه اهل سنت  بندرلنگه گفت : مسلم است اگر اختلاف و دو دستگی  در  جامعه به وجود  آید  وحدت یک ملت از بین  می رود  و  نقشه دشمنان برای  نابودی  اتحاد اجرایی می شود  و بنابراین  برای  جلوگیری  از این چنین  موضوعی  باید فرمایشات رهبر را همیشه مدنظر داشته باشیم.
وی افزود : آنچه مهم است و تمام حکومت  های  استکبار از پیشرفت ایران ناراحت اند ، فعالیت صلح آمیز  هسته ای ماست و می خواهند که وحدت و یکپارچگی  ملت ما را از بین ببرند و ما باید آن را حفظ کنیم و به پیشرفت و تعقل برسیم و کشور ما دنبال علم و بتواند به تلاش موفق برسد.
بهجت در ادامه با اشاره به تهدید غربی ها  در  نابودی ارتش  ایران گفت : آنها با ما همیشه در حال جنگند و هر زمانی به یک صورت قصد  خرابکاری  در  کشورمان  را  دارند  ، اما این  اتحاد  ملت  ایران  است  که  هر  بار  با  هر  تهدیدی  با  ریسک  پذیر  بودن  دشمن  را  سرخورده  تر  از  قبل  شکست  می  دهند.
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در ادامه افزود : مسئولین کشور به  طور  مداوم   آمادگی  نیروهای خود را اعلام  کرده اند و هیچگاه این  تهدید  های  تو خالی واهمه  ای  در  میان  مردم  ایجاد  نخواهد  نکرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی