آمار مسافران نوروزی قشم از مرز ۵۵۹ هزار نفر گذشت

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: آمار مسافران جزیره قشم طی ایام تعطیلات پایان سال و نوروز ۹۴، به ۵۵۹ هزار و ۶۶۵ نفر رسید. حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار روابط عمومی منطقه آزاد قشم، اعلام کرد: از ۲۵ اسفند ۹۳ تا یازدهمین روز از […]

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: آمار مسافران جزیره قشم طی ایام تعطیلات پایان سال و نوروز ۹۴، به ۵۵۹ هزار و ۶۶۵ نفر رسید.

حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار روابط عمومی منطقه آزاد قشم، اعلام کرد: از ۲۵ اسفند ۹۳ تا یازدهمین روز از فروردین سال جاری، ۱۰۱ هزار و ۷۴۹ دستگاه انواد خودرو شخصی و عمومی مسافران از طریق اسکله پهل وارد اسکله لافت در جزیره قشم شدند.
او به آمار افراد خروجی از جزیره قشم طی ایام یاد شده هم اشاره کرد و گفت: ۵۲۰ هزار و ۴۲۵ نفر مسافر از ابتدای تعطیلات پایان سال تا آخرین ساعت از ۱۱ فروردین ۹۴، از جزیره قشم خارج شدند.
به گفته موسوی اجاق، بیش از ۲۹۷ هزار و ۲۸۲ گردشگر نیز طی این مدت از اماکن گردشگری قشم دیدن کردند که در مقایسه با آمار ۲۴۰ هزار و ۸۰۲ نفری پارسال از رشد ۱۹ درصدی برخوردار بوده است.
جزیره قشم در جنوب ایران در نوروز ۹۴ همانند سال های گذشته میزبان شمار زیادی از هموطنانمان از نقاط مختلف کشور بود.