امروز

سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۰۵ بعد از ظهر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری دیمه نیوز، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در واکنش به صحبت های میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز دانشجو بیانیه ای را صادر کرد که شرح زیر می باشد:

جناب آقای مهندس میرزایی نیکو با توجه به بیان اینکه تشکر و قدر دانی را در ابتدای مراسم ها مذموم شمردید، این موضوع با روح اسلام رحمانی منافات دارد اگر قبول دارید که پیامبر اسلام برای مکارم اخلاق مبعوث شدند بحث کردن پیرامون اینکه هیچ جای دنیا تشکر نمی شود و ما هم نباید تشکر کنیم منافات دارد و چگونه توجیح می شود.
جنابعالی به موضوع فتح مکه اشاره نمودید لازم به ذکر است فتح مکه بدون خونریزی به دلیل قدرت بالای سپاه اسلام و هراس دشمن از توان مسلمانان بود؛ پیامبر مکرم اسلام همواره نماد "اشدا من الکفار و رحما بینهم" بودند و با نگاه اسلام رحمانی مدنظر شما امروز دولتمردان دست به دستان پوشالی استکبار دادند و نتیجه آن را در برجام می بینیم.

آقای میرزایی در رابطه با تبلیغات اسلامی مسائلی را طرح کردید و گفتید مشکلات ایجاد شده امروز نتیجه پرداختن زیاد به قرآن و اسلام است ولی باید در نظر داشته باشیم که اشکال از زیاد خواهی ، آقا زاده پروری و قانون شکنی کسانی است که خودتان از آنها بارها دفاع کردید و این موضوع ربطی به تبلیغات اسلامی نداشت و امروز هرچه مشکل داریم از مسلمان نما و دعای سفر خوان هاست.

همانطور که در صحبت های شما اشاره شد ما باید به همه جای قانون بپردازیم ولی دوستان شما نسب به بسیاری از مسائل تخدی نمودند و نتایج آن را در حقوق های نجومی و صندوق های دخیره … می بینیم.

اگر نرخ جهانی نفت تنزل کرده است چرا وزیر نفت دولت تدبیر و امید در اوپک هنوز تدبیر مناسبی را اتخاذ نکردو جلوی شوک های آن را نگرفت؟

جناب نماینده، فساد، فساد است و نمی شود حقوق های ناحق را به مسائل دیگر اقتصادی که ریشه در دولت های چند دوره قبل دارد ربط بدهید و مقایسه کنید؛ همچنین یادآوری می کنیم که مقام معظم رهبری بارها به صراحت خوشبین نبودن به برجام را تکرار فرمودند و به بد عهدی آمریکا اشاره کردند. البته دوستان شما بارها آن را فتح الفتوح و آفتاب روشن خواندند در براساس آن وعده های چند روزه به مردم دادند اما امروز وقتی آن را در معرض شکست می بینند به مقام معظم رهبری نسبت می دهند.

در خصوص برجام به همراهی پنج کشور دیگر اشاره کردید، آیا می توانید بگویید با توجه به اظهارات روز قبل تزارامی و خباثت دیگر کشور ها این همراهی در کجا دیده می شود و چه گشایشی برای مردم ایجاد شده است؟

جالب است که شما دائماً از مواضع دولت دفاع می کنید بطوری که انگار سخنگوی دولت هستید؛ باید یادآوری کنیم شما مطالبه گر دغدغه های مردم هستید و نه وکیل الدوله؛ همانطور که در ایام انتخابات نیز وعده داده بودید.

در خصوص به راه افتادن حرکت نفتکش ها آیا می توانید توضیح دهید که این نفتکش ها با امنیت چه نیرویی در خلیج فارس به راحتی تردد می کنند؟، حتماً با دیپلماسی لبخند…!؟

صحبت از رونق کسب و کار شد ، این رونق را در کجا می بینید در حالیکه امروز حوزه انتخابیه شما با تعطیلی روزانه بنگاه های اقتصادی و صنایع روبروست …

گفتید که دارای صداقت هستید و حفاظت از مردم را وظیفه می دانید و در عزل و نصب ها دخالت نداید، حال از شما می پرسیم آیا جابجایی بی صدای مدیران ادارات شهرستان که عزل و نصب آنان تاثیر زیادی بر زندگی مردم دارد با تودیع و معارفه بی صدا و برخورد حزبی از چه تدبیری در حفظ زندگی مردم حکایت می کند؟

شما می گویید پول نداریم و تحریم هستیم، امروز که یکسال و اندی از بتون ریختن در قلب راکتور می گذرد پولهای وعده داده شده کجاست؟ مگر غیر از این است که می گویید در این دولت همه چیز گل و بلبل است چرا باز به تحریم اشاره می کنید و می گووید پول نداریم و فقط ۳ میلیارد بودجه در منطقه ما بودجه جذب شده است.

تعبیرتان از پرداخت یارانه ها که می گویید خاکی به سر مردم شده است درست نیست چرا که هدفمندی باید از دولت هایی که شما از آنها به خوبی حرف می زدید در شرایط مناسبتری اجرا می شد.

همچنین لازم است یادآوری کنیم که مگر قرار نبود دولت مرحله دوم یارانه های را اجرا کند و ثروتمندان از یارانه بگیران جدا شوند ولی دوستان شما بنا به مصالحی که شاید بوی انتخاباتی داشت آن را متوقف کردند.

آقای نماینده آیا به دور از اخلاق نیست که پیرو مکارم اخلاق به دانشجوی منتقد بگوید "ساکت باش" ؛ با این کار به شخصیت، اخلاق و شعور دانشجو توهین کردید و ما را به یاد دولت سکوت انداختید.

آقای میرزایی دانشجویان در حال خروج می گفتند وکیل الدوله خوبی بود …

انتهای متن/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی