امروز

پنج شنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۳:۲۶ بعد از ظهر

آقای روحانی مردم قشم بار دیگر به شما اعتماد کردند و دل به وعده های تان بستند تا قشم را از رکود خارج کنید.

بازاریان قشم منتظرند تا رکودی که چهار سال سایه آن بر مجتمع های تجاری سایه افکنده و هر روز مشتری های آن کمتر می شود را رونق دوباره ببخشید و امید را در دل آنها زنده کنید.

آقای روحانی دیگر بهانه ای ندارید که خزانه خالیست و دولت قبل چیزی باقی نگذاشته ، پس پل خلیج فارس را تکمیل کنید تا مردم آرزوی عبور از روی آن را در دولت شما به نظاره بنشینند.

آقای روحانی ، بیمارستانی را افتتاح کردید که هنوز کادر درمانی آن تکمیل نیست و یک پزشک باید هم بیماران را ویزیت کند و هم در اورژانس بیماران را از مرگ نجات دهد و تکلیف وضعیت کادر خدماتی آن هم مشخص نیست و قشمی ها  هنوز مجبورند مانند گذشته برای درمان به شهرستانهای دیگر بروند و یا بیماران تصادفی خود را برای زنده ماندن به بندرعباس منتقل کنند ، پس هر چه زودتر برای آرامش قشمی ها این مشکل را حل کنید.

آقای روحانی ، جاده های مرگ جان جوانان قشمی را می گیرد هر چه زودتر برای نجات جان اهالی و مسافرین فکری بکنید تا دیگر کودکان قشمی یتیم نشوند و مسافران در ایام تعطیلات در شهر غریب گرفتار بیمارستانها نشوند.

آقای روحانی فکری به حال شهرک صنعتی بکنید تا جوانان در آن مشغول به کار شوند و مجبور نباشند برای امرار معاش به قاچاق روی بیاورند و در دریا با جان خود بازی کنند.

آقای روحانی بسیاری از روستائیان قشم هنوز در خانه های گلی زندگی می کنند و تنها درآمد زندگی شان یارانه است فکری به حال محرومان بکنید که از سوء تغذیه بیمار نشوند و در چهار سال بعد کاندیدی نگوید مردم به یاد دارید در دولت قبل ….

آقای روحانی ساکنان جزیره را از عوارض ورودی معاف کنید و اجازه دهید تا مردم با خودرو پلاک منطقه بتوانند در استان تردد کند و تبعیضی بین آنها و دیگر مناطق آزاد نباشد.

آقای روحانی هزینه بالای زمین مسکونی باعث شده تا جوانان بر روی خانه های گلی قدیمی فرسوده یک طبقه دیگر اضافه کنند ، فکری به حال جوانان بکنید و انها را فراموش نکنید.

آقای روحانی جوانان مستعد قشمی که سالها با  محرومیت موجود در قشم توانستند به مدارج بالای علمی برسند را در ادارات و  بدنه سازمان منطقه آزاد به عنوان مدیر منصوب کنید و به وعده های خود جامه عمل بپوشانید.

آقای روحانی به دو حاکمیتی موجود در قشم پایان و مردم را از این بلاتکلیفی نجات دهید ، شما که شعار عقلانیت می دهید به عنوان رئیس قوه مجریه می توانید به راحتی این مشکل را حل نمائید و دمکراسی را با دخالت دادن شورا ها در مدیریت شهری و روستایی قشم زنده نمائید .

آقای روحانی مجوز صید را از چینی ها بگیرید و اجازه دهید تا مردم سهمی از این دریا داشته باشند تا شرمنده خانواده خود نباشند و مجبور نشوند به مشاغل کاذب روی بیاورند.

آقای روحانی فضاهای ورزشی در شهر قشم و روستاهای جزیره بسیار محدود است و مردم جایی را برای اوقات فراغت ندارند ، فضاهای تفریحی و ورزشی را توسعه دهید تا جوانان به اعتیاد و معضلات اجتماعی دچار نشوند.

آقای روحانی مردم به شما اعتماد کردند پس با حل مشکلات ،  چهار سال گذشت دیگر وقت عمل است مردم از شعار خسته شده اند آنها را به زندگی امیدوار کنید.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=22176
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی