آغاز ثبت نام دوره جدید آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن در مؤسسه پیامبراعظم(ص) قشم

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن وعترت پیامبراعظم(ص) قشم گفت :ثبت نام از قرآن‌آموزان جهت شرکت در مرحله جدید از دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آغاز شد. عباس بازماندگان در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمز، از آغاز ثبت نام در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن در این مؤسسه خبر داد و […]

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن وعترت پیامبراعظم(ص) قشم گفت :ثبت نام از قرآن‌آموزان جهت شرکت در مرحله جدید از دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آغاز شد.

عباس بازماندگان در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمز، از آغاز ثبت نام در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن در این مؤسسه خبر داد و گفت: انتظار می‌رود با برگزاری این دوره، دانش‌آموختگان ضمن تعمیق ارتباط خود با قرآن کریم، با فنون و روش‌های نوین و علمی تدریس و آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن‌ و صحّت قرائت نماز(قرائت ۱ و ۲) آشنا شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: آموزشیاران پس از موفقیت در آزمون‌های پایانی، ضمن اخذ گواهینامه آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، به‌عنوان مربیان دوره‌های عمومی قرائت قرآن کریم‌(سطوح ۱ و ۲) یعنی «روخوانی» و «روان خوانی قرآن و صحّت قرائت نماز‌‌»، به تدریس دروس فوق خواهند پرداخت.

گفتنی است؛ مدت دوره مذکور ۴۲ جلسه آموزشی و پیش نیاز این دوره، گواهی پایان دوره قرائت قرآن کریم(سطح۲) و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم(سطح۱) یا قبولی در آزمون‌های ورودی معادل  و همچنین قبولی در آزمون کتبی قواعد روخوانی و روانخوانی است.

لازم به ذکر است جهت ثبت نام به ساختمان اداری موسسه به نشانی بلوار صیادان کوچه روبروی اداره برق و یا آدرس اینترنتی موسسه مراجعه نمانبد.

 

لینک ثبت نام