آتش بازی هرمزگانی ها در فینال

جوانان تهرانی مبهوت بازی شماره هفت ریز نقش قشمی تیم استان هرمزگان و نظاره گر پرتابهای سه امتیازی محمودی نسب شدند . به گزارش پایگاه خبری هرمز در روز پایانی مسابقات مرحله نهایی بسکتبال جوانان کشور که در سالن ورزشی شهدای خلیج فارس شهرداری قشم برگزار شد ، اصفهان با شکست آذربایجان شرقی جبران مافات […]

جوانان تهرانی مبهوت بازی شماره هفت ریز نقش قشمی تیم استان هرمزگان و نظاره گر پرتابهای سه امتیازی محمودی نسب شدند .

به گزارش پایگاه خبری هرمز در روز پایانی مسابقات مرحله نهایی بسکتبال جوانان کشور که در سالن ورزشی شهدای خلیج فارس شهرداری قشم برگزار شد ، اصفهان با شکست آذربایجان شرقی جبران مافات کرد ، تهران قافیه را به هرمزگانی ها باخت .

تیم بسکتبال جوانان اصفهان دردیدار رده بندی این مسابقات با ارائه یک بازی حساب شده توانست با نتیجه۶۴ بر ۵۸ بر آذربایجان شرقی غلبه کرده و به مقام سومی این مسابقات دست پیدا کند .

در فینال این رقابتها که با حضور مسئولین و تماشاگران پرشور قشمی برگزار شد ، جوانان هرمزگانی با درخشش واعظ محمودی نسب بازیکن ریز نقش و اسحاق حاتمی فر کاپیتان قشمی تیم هرمزگان با برتری قاطع از سد پایتخت نشینان در حضور محمود محشون رئیس فدراسیون بسکتبال کشور عبور کنند و کاپ قهرمانی را بالای سر ببرند .

در پایان مسابقه تیم هرمزگان با ارئه یک بازی زیبا و تماشایی با نتیجه ۸۱ بر ۴۹ توانست به  راحتی تیم تهران را مغلوب کند تا باعث شگفتی علاقه مندان به این رشته شود .