سایت روابط عمومی منطقه آزاد قشم خبری تحت عنوان ” برگشت ۱۳هزار میلیارد ریال از دارائی های دولت درقشم / ۱۵ میلیون مترمربع زمین در قشم آزادسازی شد” را در پرتال خبری خود منتشر کرده است که در آن به یک رویداد حقوقی توسط مدیر حقوقی سازمان اشاره شده است و جالب اینجاست که مدیر مربوطه در خبر خود چند بار به دولت قبلی (انشا الله به قصد تخریب نبوده) اشاره کرده است.

وی در این خبر گفته است: زمین های آزادسازی شده که ۹۰ درصد آن مربوط به “دولت گذشته ” می باشد در اختیار سرمایه گذاران بد عهد قرار گرفته بود که تعهدات مالی را در مهلت قانونی انجام نداده بودند و یا در زمینه عملیات اجرایی اقدامی روی زمین ها صورت نگرفته بود و این موارد جدا از پیگیری هایی می باشد که به فسخ قرارداد، خلع ید حقوقی و رفع تصرف های عدوانی منجر شده است.
و دوباره تکرار کرده است : ۹۳ درصد این قراردادها در “دولت گذشته” منعقد شده و همه قراردادهایی که در گذشته و امروز بسته می شود تحت نظارت و پیگیری بوده و در صورت عدم اجرای مناسب یا عمل نکردن به تعهدات سرمایه گذاران، با متخلفان براساس قانون برخورد خواهد شد.
وی در پایان مصاحبه خود (البته به قصد دفاع از سازمان منطقه آزاد قشم و نه به قصد تهدید )  به موضوعاتی که به تازگی از سوی برخی مسئولان شهر قشم درباره واگذاری زمین از سوی سازمان مطرح شده اشاره کرده و گفته است : برخی اشخاص دارای سمت مسایلی مانند واگذاری زمین به عده ای خاص از سوی منطقه آزاد را مطرح می کنند که مصداق افتراست و مدعیان باید مواضع خود را اثبات و مصداق ها را اعلام کنند وگرنه اظهارات غیرمسوولانه آنان قابل پیگری از سوی مراجع قضایی می باشد.
و همچنین بیان داشته است : در زمانی که جامعه نیاز به وحدت و همدلی دارد، برخی بدون آگاهی مسایلی را مطرح می کنند که موجب بدبینی مردم به مسوولان می شود و در بهترین حالت به شائبه تلاش برای تاثیرگذاری در انتخابات دامن می زنند.

البته جمله آخری این مدیر دیگر واقعا رنگ سیاسی دارد و گر نه در چند ماه مانده به شروع انتخابات کوبیدن دولت قبلی ( و حزب مخالف) از زبان یک مدیر دولتی چه معنایی می تواند داشته باشد .

نکته قابل اشاره در این خبر از زبان مدیر حقوقی سازمان اشاره به بعد وسیع واگذاری اراضی توسط سازمان منطقه آزاد به افرادی است که به قول خودشان سرمایه گذار بد عهد بوده اند و آنچه مشخص شد غیر کارشناسانه بودن طرح های اجرایی و همچنین شناسایی سرمایه گذاران در بخش سرمایه گذاری  منطقه ازاد قشم می باشد که خود نیز به آن اذعان داشته اند.

البته هنوز مردم قشم خبر فروش ۲۰۵۰ هکتار زمین متری هزار تومان و آن هم به صورت قسطی را در دولت تدبیر امید در منطقه آزاد قشم فراموش نکرده اند و جدای از همه این موارد این است که عملکرد منطقه آزاد بر اساس نوع اداره آن  بر خلاف سایر ادارات دولتی کمتر رنگ  بوی سیاسی داشته است و آنچه انجام شده بر اساس مصوبات هیئت مدیره و مدیر عامل بوده است تا سیاستهای دولت.

لذا پیشنهاد می شود در آستانه انتخابات  مدیران وابسته به دولت  در نحوه مصاحبه های خبری خود دقت نمایند تا خدای نکرده سوءبرداشت از صحبت های آنها نشود و مردم فکر نکنند که این مسئولان قصد تخریب یک جناح خاص و جانبداری از طیف سیاسی دیگری  را دارند.

قضاوت با مخاطبان

لینک خبر : http://hormozonline.ir/?p=20333
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

دیدگاه ها (۴ دیدگاه)

 1. گمنام

  البته این روش مسئولین تدبیر و امیده آقای جوادیان چهار سال آقای روحانی تموم شده شما هنوز ول کن دولت قبلی نیستی

 2. تدبیر و امید

  آقای عزیز همه مشکلات تقصیر دولت قبله می فهمی یا نه آقای روحانی چهارساله بنده خدا می خواد همین رو ثابت کنه دیگه

 3. گمنام

  خیلی ممنون زحمت کشیدن واقعا

 4. حسین

  بنظر بنده علاوه بردولت قبل ،دولت بعد هم در ایجاد مشکلات دولت فعلی مقصراند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی